Božský Evan

21. února 2013 v 11:06 | tristall |  filmotéka


KE SHLÉDNUTÍ ONLINE | KE STAŽENÍ

Název: Božský Evan
Kategorie: Film
Rok: 2007
Žánr: komedie / fantasy / rodinný
O Filmu: Objevujeme se v Americkém kongresu, kde si Evan Bexter užívá své povýšení, dostává novou vlastní kancelář a dělá práci, která ho neuvěřitelně baví. Avšak práce má nad hlavu a tak trochu zapomíná, že má rodinu. Evan se rozhodne, že chce změnit svět, že konečně má pracovní místo, které mu to dokáže nějakým způsobem zařídit. Avšak jednoho rána, kdy jde ze svého domu do práce, doslova zakopne o dřevěnou bednu, ve které je nářadí a různé harampádí. Když uběhne asi den, na jeho zahradě se pro změnu dostane masivní dřevo, na kterém sedí muž černé pleti oblečený v bílém a říká si 'bůh'. Evanovi řekne, že když chce změnit svět, tak ať postaví Archu. Evan okamžitě začne protestovat a řekl, že tohle dělat za každou cenu nebude a tak šel zase do práce. Ale něco se změnilo, Evana začaly pronásledovat zvířata na každém jeho kroku, začalo mu to dělat starosti.. Začaly mu růst vousy a když se oholil, zase mu rychle dorostli, bůh mu začal dělat naschváli a nutit ho, aby archu postavil.. Bude Evan blázen?

Recenze: Tento film dle mého mě neuvěřitelně pobavil, jak před lety kdy vyšel, tak i nedávno co jsem si ho znova pustila. Komedie, u které jsem dostávala záchvaty smíchu a dělalo sem i špatně z toho, že jsem doslova nemohla okamžiky ani dýchat. Nejsem si úplně jistá, jestli se mi na tom všechno líbilo, nebo spíše nelíbilo.. Zdálo se mi to místy opravdu nepropracované, ale na druhou stranu to dodávalo dojem, že to tam prostě patří. Sám film je hezky propracovaný a sama jsem se okamžiky na konci divila, jak to dokázaly udělat? Jak dokázaly tam dát tolik zvířat? Hromada práce? To určitě, ale nedokážu si prostě představit a možná to ani nechci vědět, jak to udělali. Nejspíš by ten film pro mě pak ztratil jiskru. Upřímně, dívám se na filmy a obvykle nechápu spoustu věcí, nebo nechci nic vědět o těch hercích, protože když o tom něco vím a nelíbí se mi to, tak nějakým způsobem se mi znechutí i ten film a to u tohohle filmu rozhodně nechci. Určitě to doporučuji lidem, kteří mají rádi humor, případně jejich nálada je mizerná, tak tenhle film vás zase dostane do pohody. A já vím o čem mluvím, tentokrát ano.. Dle mého je to prostě ujetost, někomu tenhle film sedne a někomu ne.. Je hodně kritiků, ale naopak hodně lidí, kterým se prostě tohle líbí. Ano naprostá blbost pro zasmání.. :D
 


Komentáře

1 Wewix Wewix | 21. února 2013 v 20:15 | Reagovat

Ahoj Tristall. Už asi pred 2 týždňami som ti posielala žiadosť o ustajnenie koňa a stále nič. -_- Prosím o napravenie tejto situáce!

2 vevejunka vevejunka | Web | 21. února 2013 v 21:29 | Reagovat

[1]: Pokud je to tvůj vlastní kůň tak ti musím něco vysvětlit.
Vlastní koně, si není možné ustajovat, z jednoho důvodu. Když jednou odejdeš, tak kůň tu automaticky zůstává, jenže často bývají problémy s tím, že to někdo potom nahlašuje. Jedná se o pravidlo, které dala zakladatelka, neboť osobně nemá dobré zkušenosti, když si členky ustajují vlastní koně. Doufám, že to chápeš, neboť my pak jednou nechceme mít problémy, jak nás budeš nahlašovat za porušení autorských práv.

3 Spir Spir | 22. února 2013 v 18:39 | Reagovat

no...Božský Bruce je stejně nejlepší :33 :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.