nástěnka

týden tinkerů

14. ledna 2013 v 0:00 | vevejunka
Pěkný den všem! :)
Na tento týden, tj. od 14. do 20., jsme si pro Vás připravily speciální týden tinkerů! :) Sama nedokážu říct, co mě donutilo věnovat těmto krásným mohutným koním na Apollu prodejní týden, ale prostě je to tak! :) Bude zveřejněn článek o jejich plemeni a každý den, bude do prodeje přidán minimálně jeden, pěkně stavěný, pěkně zbarvený tinker!
Rozhodla jsem se totiž, že každý měsíc udělám jeden prodejní týden, na jedno zcela určité téma, tak hned první si dáme tinkery.
Pokud máte nějaké nápady, či zvláštní přání na příště, klidně se ozvěte dolů do komentářů, určitě mi to pomůže. Co se týče toho všeho, pomalu nabíháme na nový režim. Dobrá, není až tak nový, ale jsou v něm určité změny a to že na konci každého měsíce se budou rozdávat pokuty a odměny za starání + se bude odečítat 1.000 Kk na ustájení vašeho soukromého koně. Nejsou to tak strašné změny, ale snad to bude fungovat.
Mám strašné nutkání vám něco sdělit. Když jsem se ptala někoho, jak zvýšit vaší aktivitu, všichni navrhovali, ať vás naprosto nutíme do stárání, nebo ať vás hned vyhodíme, či ať to více zrealizujeme, že když nepříjdete vaší koně pohubnou apod. Ne, ne.. Jen chci aby jste si uvědomily, že vás necháváme celkem vklidu a nechceme vás nervovat, protože tohle je náš skromný virtuální svět, kde se chodíme ukrýt před tou hrůzou venku a já vám to kazit určitě nehodlám. Važte si toho :)
Jako poslední mám na vás takovou menší otázku. Chcete, aby do filmotéky přibývaly recenze i na filmy mimo zvířecí téma, třebas ty které mě zaujaly či jsem je prostě viděla a mám chuť se o nich zmínit, nebo chcete aby to všechno zůstalo čistě jen ve zvířecím okruhu?
.. Vaše vevejunka

další rok za námi..

20. prosince 2012 v 0:28 | vevejunka
Milé členky, opět za sebou necháváme další rok a tudíž je na čase se zase pohnout někam dál. Tento rok jsme byly na vás hodné, nic jsme tak moc nekontrolovaly a nechávaly jsme vám úplný klid. To však bohužel zkončí, neboť mě vytáčíte. Nechceme po vás tak časté starání a tak nějak to necháváme být, jenže když už si pro vás něco připravíme, tak bychom byly rády kdyby jste se zúčastnily! Řeč je zde hlavně o online dostihovém tréninku od Pop, který si pro vás připravila. Ona vám věnovala svůj čas a nakonec jsem tam byla jen já se sas. Takže, jak vy na nás, tak my na vás. Nečekejte, že vám všechno projde. Budou přísněji upravené práce (ano, zase) a opravdu se bude platit měsíčně 1.000 Kk na ustájení koně. Budou se i rozdávat pokuty za nestarání se a nebudeme se s vámi srát když se tu dlouho neoběvíte. Je pravdou, že tenhle rok byl ze všech nejchudčí, příští rok však napravíme a doufáme, že nám v tom pomůžete. Opravdu se nám nic moc nechce dělat když na to zvysok dlabete, že ano :) Pokusíme se zde taky rozjet více pejsky, ať nejsou utlačováni.
Je zde tolik věcí co dělat. Pište příběhy do knihovny, recenze na knížky, recenze na film, posílejte články vhodné do časopisu/učebny, posílejte recenze na hry, nápady na akce, prostě se toho nebojte a s jakýmikoliv nápadem se na nás obraťte :)
Pokusme se tedy do příštího roku vejít správnou nohou a s maximálním nadšením! :)
Odměny vás zcela určitě neminou! :)
... enjoy vevejunka a celý admin team :)!

Tadááá :D

16. září 2012 v 13:31 | vevejunka
Zdravím, zdravím :D
Dnes mám poněkud skvělou náladu, tak jsem se rozhodla po delší době sepsat novinky. Jako první zprávu bych vám s radostí oznámila že nejsem blbá a opraváky jsem dala! :D Teď už ale k věci..
Určitě jste si všimly nové kanceláře. Slouží tak nějak pro všechny, abychom my i vy měly přehled a vše se nám dělalo líp. S kanceláří přichází taky novinky ohledně placení. Nově si také budeme hlídat pokuty za starání, které jsou napsány v samotných pravidlech > tréningy jsou povinné 3× do měsíce, za každý tréning získáš 1.000 Kk. pokud bude mít koník, pejsek nebo zvířátko méně, než 3 tréningy, stihne tě ovšem pokuta. 0tréningů = -15.000 Kk. Vyhazovat vás za to nebudem, ale tahle pokuta bude určitě, nepostaráš se ani jednou, ubydou ti kačky :).
S velkou radostí a maximálním nadšením bych vás ráda připravila na jednu událost u nás na apollu. Bude to pracovní výlet do Norska. Vše bude zveřejněno snad v nejbližších dnech, ale přípravy sou těžké, snad chápete :).
Tak se tedy mějte a hlídejte si starání :P :)
EDIT 23:21 » Ještě jsem zapoměla... Jsou nové práce a vaše předchozí žádosti byly ignorovány.. Nyní si můžete o ně psát :)
vevejunka :)

fotky koní, aneb jak dál..

9. srpna 2012 v 22:09 | vevejunka
Zdravím dámy..
Bohužel, dneska vám vůbec nepřináším dobré zprávy, neboť naše apollonácké rajče je zablokováno. Bez jakéhokoliv varování, upozornění nebo čehokoli jiného jej zablokovali. Je nám to šíleně líto, ale je to tak.
Fotky vašich miláčků jsou nedostupné.. Jelikož jsem tu aktivně zůstala již jen já a Tristall, bude těžké poshánět vám fotky znova.
Budeme však dělat co se dá.. Pokkud někdo z Vás má nějaké fotky svého koníka stáhnuty, prosíme aby jste nám je poslaly, posléze je dáme na nové rajče.
Fotky koní, které znovu nenajdeme se pokusíme nahradit spolu s majitelem.
Tímto článkem také žádáme všechny o pomoc, ať už jakoukoliv.. Každou pomoc příjmeme.. Děkujeme vám za cokoliv, co vás napadne, za jakoukoliv pomocnou ruku. Neboť dodnes pomáhalo Apollo vám, zkuste mu to vrátit..

vaše vevejunka a tristall

bída, bída, bída..

19. června 2012 v 9:35 | vevejunka
Zdravím Vás dámy..
Rozhodla jsem se, že vám sepíši nějaké ty novinky, abyste věděly tak nějak o aktuálním dění.
Jako první se obrátíme na název novinek.. Proč bída? Protože mi dnes bylo oficiálně prohlášeno, že v srpnu budu dělat opraváky, což mi pokazí 90% prázdnin, které jsou už za dveřmi. Takhle to dopadá, když budete věřit tomu, co říká učitel "můžeš si to opravit ještě příští týden," ano, ano.. jistě, opravdu moc vám děkuju pane Návrat. Takže mi aspoň držte palce na srpen. Takhle to pak dopadá, když se někdo může celý rok přetrhnout pro vás..
Co se týče aktuálního dění na apollu. Ty vaše rozhádané komentáře jsem smazala, kazí to dojem, což taky zapříčinilo to, že dvě slečny odvolaly svou registraci, ale tak co už..
Já pro vás připravila online aukci psů.. Zůčastnil se někdo? Ne, všichni se na mě vybodli a nechali 3hodinovou práci jen tak..
Co se týče té stížnosti na nepřidání koně od ptáčka.
Myslíš si, že jsme to udělaly schválně? Taky jsme jenom lidi a tvá žádost nám mohla prostě uniknout. Já osobně si nemyslím, že je až takový problém si po týdnu znovu o něj napsat a připomenout to. Všecko totiž děláme přes nové komentáře a někdy jich je tolik, že se tam něco ztratí, takže prosím trochu pochopení :)
Nebudu vám sem vypisovat všechny ty parádní plány, které jsem měla připravené na léto, jak to totiž tak vypadá, všechno je passe. Možná něco zrealizuju, možná taky ne, dle učení.
Jako další věcí bych vám ráda oznámila, že když uvidíme, alespoň vaší minimální aktivitu, hned s enám zde budou přidávat články lépe, takhle si je totiž zveřejňujeme pro sebe, a abych řekla pravdu, pro sebe to nemá cenu, jelikož apollo je zde pro vás.
Tohle je tak nějak vše z aktuálního dění..
..vevejunka
TEXTY Z HORNÍHO MENU PŘESUNUTY ZDE KVŮLI MÍSTA
Ano, Apollo opravdu není aktivní, tak jak bychom chtěly. Každá z nás má svůj vlastní život a nezbývá čas na virtuální svět. Ke všemu se pro Vás snažíme rozjet jeden z největších projektů, jaký na Apollu kdy byl, takže bychom poprosily o trochu trpělivosti ;) Děkuje celý tým, zaneprázdněných adminek, které svojí práci dělají obzvlášť pro Vás, členky :))
Myslím, že si ze mě jen děláte srandu.. Jsem tu snad pro srandu králíkům? Dám vám sem tolik nádherných koní. A1/1, holandského teplokrevníka. Od Popcorn zde máte i lusitana. A ještě k tomu tak náhherné koně. A vy co? Vy se na to vyse**** a jedete neaktivně dál. Víte co? Odmítám vám sem cokoli strkat! A to od teď! Do doby neurčito.. Do doby než se, alespoň trochu spraví vaše aktivnost!/tristall

nepříliš potěšená..

12. února 2012 v 15:28 | vevejunka
Zdravím dámy,
ráda bych si s vámi vyřídila jednu věc. Nepřicházím zrovna v dobré náladě!
Aktivita, ano vaše aktivita je mizerná. Nejedná se mi momentálně o starání, jedná se mi o vaší celkovou aktivitu.. Pohybuje se nabodu mrazu, né-li níže. Opravdu!! V prodejně je nespočet krásných koní -> promazáváme to, aby tam zústali jen ti opravdu nejkrásnější, daří se nám, ale né.. Vy si radši ustájíte svého, však co by jste se vůbec obtěžovaly do naší nabídky pohlédnout že ano.. Další věc -> we.ew si dala tu práci a vytvořila vám akci. Zapojil se někdo? chvile napětí........ Samozřejmě že jste se na to všechny vybodly. Nikdo neřekl, že by jste si koně nutně musely vzít, ale zapojit jste se mohly. 0Tekvila0 si dala tu práci a dala vám koně do aukce, opravdu krásného a svým plemenem neobvyklého. Zapojil se někdo? NE! Opravdu dámy, vaše aktivita je nulová a mě se tohle vůbec nelíbí. My se tu snažíme jak jen to jde a vy na nás takhle. Vy čubulíni jedni (neřešte slovo :D) příště leda tak bobek a nic víc. Věnuji vám tolik času kolik můžu, ale všímám si, že je to absolutně zbytečné. Vlastně čas, nás všech adminek, který vám věnujeme je absolutně zbytečný, protože naší snahu, vůbec neoplácíte vaší snahou, s takovouhla zachvíli půjdeme do kytek! Snad potom budete spokojeny a budete hrdé na své "skvělé" dílo :)!!
Teď od nasranosti -> nic vám nejdu slíbit, z vysoka na vás momentálně dlabu jak vy na nás, ale ráda bych vás upozornila na nový, koňský vztah. Není to vztah jen tak ledajaký, ale jedná se o dvě zpřízněné duše valachů. Ano, ano, chvíli jsme s 0Tekvilou0 taky nemohly uvěřit, ale už je to tak... -> Imperial Storm + Wild Emerald (zván každý kdož v dobrém rozmaru a s ohnivou vodou po ruce přicházíš, amen.)

Vevejunka

oslava působení :)

30. ledna 2012 v 5:56 | vevejunka
Aloha dámy! :)
Po nějaké době se zase ozývám :)
Jako první bych se ráda zmínila, že včera to byl již rok mého působení v administraci Apolla, za což vděčím verunce a we.ew. Na toto výročí jsem se také rozhodla dnes v odpoledních/dopoledních hodinách hodit do prodeje pár pejsků a možná i nějakého koníka. Ráda bych se pochlubila, že jsem absolutně zredukovala prodejnu hřebců. Již tam jsou jen ti opravdu zajímaví a né každý co se kdy na Apollu oběvil! :)
Jako další věc - layout. Ano chystám nový layout snad dnes, snad během týdne, uvidíme :). Na rozpisu členek se taky pracuje, je s tím spojeno pár změn, takže trpělivost dámy :)
Chtěla bych zde také přivítat nové členky, které se aktivně zapojily do chodu stáje.
Drahé členky, chtěla jsem s Vás zeptat - jaké plemen koní by jste uvítaly v prodejně? Tak nějak nevím co Vám sem přidat. Prosím, nezmiňujte anglické plnokrevníky! :D
No nic ladies, vevejunka pádí do školy, sice mám na 7, ale díky bohu jen do 11:20 :D :P tak tedy krásný zbytek zde, když tak odpoledne ještě udělám edit :)

Vaše vevejunka :)

hurá do nového roku

3. ledna 2012 v 22:02 | vevejunka


Zdravím dámy :)
Především bych ráda poděkovala těm, které zde s námy zůstaly a ještě zůstanou :)
Do nového roku máme v plánu několik změn, kterých by jsme se rády chytly. Jednou z budoucích změn bude zmenšení kapacity klubovny, další velkou novinkou budou reality. Já osobně mám naplánováno několik změn, jako třeba zařídit rozpis členek, který se bude neustále aktualizovat. Budeme mít skvělý přehled, a myslím že i vám se přehled zlepší. Další novinkou bude obchůdek, kterého se chopím já a verunka, nebude jen tak ledajaký, v pravou chvíli se však všechno dozvíte.
Další novinkou bude učebna psů. Bude zaměřejna nejvíce na rasy psů. Jak už jsem psala v předchozích novinkách (někdy dávno?) magazín. Opravdu ho chci rozjet. Měl by vycházet 4x do roka. Tak držte palce ať mi to vyjde :D!
Už se jistě připravují výhry za kolo, během tohoto týdne se tam určitě oběví! Tak sledujte horní novinky ať to nepropásnete ;)
Nyní téma, které už zde néjednou bylo - starání..
Ano zase se k tomu musím vracet. Milé dámy, ty pravidla ohledně péče, sem tam nepsala pro srandu králikům. Koho se toto týče je melinduška. Starání o 20 slovech u všech koní stejné. Opravdu mi to nepřijde zrovna normální. Když už chcete na stáj, snad by ste měli mít znalost pravidel ne?
Aby jsme nezůstaly jen u kárání, je zde několik členek, které bych mile ráda pochválila za vzorné starání, a to - ruunu a popcorn, tohle jsou členky, které si opravdu dávají záležet. Občas však také sandie, tita a eliz (omluva zda jsem na někoho zapoměla)
Když nemáte čas starat se, je tak něžké napsat si do profilu, že se omlouváte, ale nemáte čas? Já myslím, že ne. My vaše omluvy akceptujeme, a když se omluvíte určitě, vás nesmažeme.
Ještě jednou vše nejlepší do nového roku přeje vevejunka :)

hlavní zprávy dne, aneb co by vám nemělo ujít!

10. prosince 2011 v 2:32 | we.ew
čaute dámy!
jsem tu, abych vám sdělila pár věcí, které jsem se rozhodla podniknout. je toho teď trošku vícero, ale jelikož ležím doma s koňskou dávkou antibiotik, mám o něco víc času i na Apollo :).
ze všeho nejdřív chci moc moc moc pochválit aktivní členky, které už v předchozím článku zmiňovala vevejunka. skláním dámám velikou poklonu a chystám pro ně malé vánoční překvapení, aby si nemyslely, že na ně kašlem ;D
a jelikož dneska jsem chytla nějakou akční vlnu, povím vám teď, na čem se pracuje a na čem se pracovat bude s přicházejícím rokem 2012 :)
verunka nám dnes zprovozní nové klikací ikonky, které si můžete někam vložit, abyste na nás nezapomněli ;), taky nám zpracuje a přičte prašule z dlouho obcházených brigád. tímto gratuluji popcorn k 30.000Kk za vymyšlené závody. i přesto, že zatím nebyly uskutečněny, najdeme pro ně jisté využití - děkujeme!
já dnes překopala nabídku prací, ke kterým se nově můžete konečne NAHLÁSIT! pracuju i na novém rozpisu brigád, protože výdělky jsou třeba ;). tímto bych taky chtěla pouzkázat na fakt, že jsem rozjela projekt "dočasné brigády". zde budou víkendové práce či brigády s časovým omezením, za které můžete dostat celkem slušný peníz. jedna zrovna probíhá, tak hurá! :D do této rubriky bude spadat i ježdění soukromých koní "nemohoucích" členů. časem bude vše upřesněno.
dál: na kolbišti nám probíhají duely a byly ukončeny tři závody - like a chocolate, hobbydore a santa mouché championship, který se jel o titul dostihového koně roku... koukněte ;)
we.ew

winter time.. aneb čas na novinky

7. prosince 2011 v 23:50 | vevejunka
Zdravím Vás mé drahé dámy :)
Pomalu, ale jistě nám nastává zimní čas, který s sebou přínáší i vánoce a sníh! :)
K tomu se, ale vrátím později! Mám tu pro Vás jednu novinku. Pro Vás to zřejmě nebude příliš velká změna, ale myslím, že pro ni ano! :) Nabírám sasuli, jako oficiální pomocnici, která se bude starat zejména o zápisy ocenění :) Takže sasule, vítám Tě zde u nás konečně oficiálně ;) a ještě jedna věc k adminskémů týmu -> verunka - admin, tristall - pomocný admin, sasule - pomocník :) s tímto týmem mám v plánu to tu opět celé rozjet, a né jen koníky :) (dámy, plán je v rozepsaných) ;)
Teď k těm vánocům :) Mám pro Vás připravené 'vánoční kolo štěstí' nebudu to zde vysvětlovat, ale mohlo by to být zveřejněno někdy 15.12 až do vánoc, určitě se těšte :)
Lehce jsem se zmínila výše. Mám v plánu opět se plně pustit do učebny, pořádat vyjížďky, či obyčejné srazy v klubovně. Mám také v plánu pořádat více akcí, trošku obohatit rubriku 'zábava', obnovit magazín, který bude vycházet co 3 měsíce :) we.ew mi také pomůže trošku rozjet rubriku 'knihovna'. Ovšem, na tohle všechno nebudu sama :) Doufám že za mnou bude stát můj skvělý adminský tým :)
Co se wewule (we.ew) týče, tak je nemocná, a nějak došlo na dohodu že to tu plně vezmu do parády a ona se bude léčit a já budu doufat že se mi neudusí ♥ :D
Co bych ještě ráda je pochválit některé členky. Převážně Popcorn, Ruunu, Saty a občas Titu a nicol :)
Staráte se o své koníky hezky, a jednou Vám přijde odměna, věřte mi :)
Ještě bych chtěla hodně poděkovat Verunce za nový, krásný layout který pro nás udělala. Děkuji ♥ a také bych se velmi ráda verunce veřejně omluvila za mé přiblblé chování. Snad vše bude jako dřív ♥
Už mě nenapadá co více napsat, snad jen to že všem děkuji, že jste členy apolla a adminkám, že to tu drží :)
děkuji za pozornost.. vevejunka

jak se we.ew zastavila na Apollu

22. října 2011 v 18:54 | we.ew
ahoj dámy... ještě si pamatujete, kdo je we.ew? :D
ano, správně, to je ta, co to tady pořád vlastní... a teď je na chvilku zde, aby vám poodkryla krutou skutečnost. dobrá, zase tak krutá není... každopádně - času není nazbyt a momentálně mě dost vysiluje vlastní bytí a existence. nezáleží na tom, co se děje... znáte to, všichni máme problémy, všichni něco řešíme, každopádně shrnuto a podtrhnuto - není moc pravděpodobné, že se tady v následujících týdnech ukážu nějak často... jestli se vůbec ukážu.
...proto! bych vám ráda představila dnes jmenovanou spolumajitelku... vevejunku :). do jejích rukou plně vkládám Apollo na dobu neurčitou. jsem plně přesvědčena o tom, že ona je schopna obstarat cokoliv, co je potřeba, za což jí tímto natisíckrát děkuju! a když jsme u toho - prvním úkolem na nové pozici bude vybrání aktivní adminky. mám dojem, že má vevej už na někoho spadeno, ale nechme to jako překvapení ;)
jako malou kompenzaci mé neaktivity jsem dnes věnovala aukční místnosti jednoho ze svých vyhlédlých pintoarabských hřebců. budu doufat, že o něj bude zájem a nového majitele potěší nejenom atraktivním vzhledem, ale třeba i budoucí sportovní kariérou :). pokud se sem v blízké době dostanu, vynasnažím se věnovat něco nového klubu a snad zahájím i další aukce...
prozatím se mějte krásně...
we.ew

Starání a klubáčci :)

8. října 2011 v 2:32 | vevejunka
http://img3.rajce.idnes.cz/d0303/5/5537/5537601_b0a92e0e0c79d0dbef8d13bd5bed4417/images/tosendandy56.jpgZdravím Vás mé dámy :)
Nejdříve jsem chtěla ty základní věci sepsat nahoru do novinek, jenže textu tam nakonec bylo příliš mnoho tak jsem si řekla že to sepíši do zláštních novinek.
• Byla vyhodnocena akce story ,,běžel jsem, ale... " vítězkou se stala Konie :)
• Přibili 2 noví kluboví hafáci
SATY: oba klubové pejsky ti nastarost nedám! vyber si jednoho!
• Nový klubový koník Tosen Dandy který již má jezdce :)
Jsem ráddda, že naši kluboví miláčci nalézají své jezdce :) Konečně mi nepřijdou v tom klubu zbytečně :)
A TEĎ TA DŮLEŽITÁ ČÁST aneb vevejuna si de vypsat naštvanou náladu!!
Rozhodla jsem se že starání tohodle typu 'Ahoj Charmin, jak se máš? Vezmu tě na procházku a dám ti napapat a napít.' budu mazat! Tohle není normální, takovéhle krátké zápisky! Ať už je to o psa nebo o koně je to jedno! Nemusíte se starat každý den pidi zápiskama, ale obden a nějaké to delší zapsáničko by neuškodilo. Máme zde několik členek, které se skvěle starají o své koně. Třeba ZDE, krásně napsané, nebo také ZDE - zezačátku také krátké a ukázkový případ jak se to dělá (všimněte si jakou je tu chvíli) -> ZDE, myslíte si, že se s tím ty 'super' krátké zápisky můžou rovnat?!! Já myslím že ne! takže bacha na to.. U členek co se takhle staraly to mažu! Také netoleruji kopírované zápisky ;)
Projevte trochu více lásky ke svým virtuálním miláčkům a napiště jim, alespoň lepší starání, oni si to zaslouží :)!!!
• • • DŮLEŽITÉ • • •
Proběhnou změny v pracech, takže veškeré žádosti budou smazány a veškeří zapsaní lidé u dané práce budou také smazáni. Proto je nutné sledovat horní novinky a po rekonstrukci prací se znovu zapsat. Zůstanou jenom trenéři!
děkuji za pochopení, za to že jste to četli a za spolupráci.. Vaše vevejun(k)a :D

vevejunka zpět :) + akce!!

23. září 2011 v 6:33 | vevejunka

•Ahoooooj! Opět se Vám de hlásím v plné síle :)
S verunkou, jak už jste jistě četli, jsme se rozhlodly to tu opět plně 'hodit' do provozu.
•Za srpen jsem se snažila jak jen to šlo, we.ew mi zmizela(momentálně už konečně vím co s ní je), a verunka si zplna užívala prázdnin tak jsem zde přidávala jenom já, bohužel mi pak odešel ntbk.
•Trhá mi srdce vidět Apollo neaktivní.. Jo a málem bych zapoměla! Když se mě ntbk konečně opravil verunce odešel, teda odešla jí zřejmě síťová karta a vyměnit jí by nemusel být takový problém aby to trvalo nějakou šílenou dobu, takže budeme doufat, že se nám zde naše drahá verunka co nejdříve oběví :)! Jak jistě víte jsem už na střední a vybrala jsem si snad nejtěžší střední v okolí, už jsme psali minimálně 5 písemek, a dělali seminární prási o 5ti stranách, takže na to berte taky ohledy prosíím.
•No.. dost trapných a nezajímavých řečí hurá k plánům!!!

•1; Mám v plánu, né v plánu, ale jako povinnost promazat členky klubovny, bude jich opravdu dost. Ty co se zde neoběvily už nějakej ten pátek můžou zapomenout na to že by zde zbytečně zabíraly místo :) V registraci čeká spousta členek které doufají že je zde zaregistrujem :)
•2; Konečně zveřejním ten proběhlý seminář a zveřejním to i ve formě náuky do učebny :) takže se těšte :)
•3; Promazání prodejny, jak už verunka zmínila. Takže můžete taky pomoci tím, že když najdete nějakého, méně zajímavého koníka, napište k němu komentář 'SMAZAT'. Určitě mi to pomůže protože budu znát hlavně Váš názor.
•4; Chtěla bych se Vás zeptat, máte ještě nějaké nápady, které by pomohly to tu opět rozjet? :) Nebojte se, určitě nám čímkoli pomůžete ;)

AKCE PRO TY KTEŘÍ CHTĚJÍ ZÍSKAT NĚJAKÉ KK + POMOCI S ROZJEZDEM
Mám pro Vás tokovou menší nabídku!
Jest-li že chcete pomoci s rozjezdem či získat nějaké Kk, vymyslete akci pro členy apolla!
Když vymyslíte akci, která půjde použít a bude použita tak dostanete 15.000Kk!
Pokud vymyslí nějaký člen i více 'použitelných' akcí, má možnost získat koně dle vlastního výběru ;)!
Návrhy na akce pište do GBOOK AKCIÁŘE (nebereme akce jako závody, na to už jsou závodiště ;))

měsíční novinky :)

10. září 2011 v 18:57 | verunka.7
zdravím dámy ;)
• jak jste si mohli všimnout, poslední dobou je apollo velice neaktivní. ale ani vy, členi, nejste moc aktivní. každý ví, že byly prázdniny a o těch se vždy najde nějaká jiná zábava, než sedět u počítače.. a o prázdninách samozřejmě nejsme doma. to snad chápete. na začátku srpna se nám záhadně vytratila we.ew, o které zatím nevíme nic. a já s vevejunkou jsme nastoupily na střední školy a rozhodně je nám přednější učení než virtuální stáj :).
• tímto bychom se chtěli omluvit za naší neaktivitu a oznámit vám, že jsme v plné síle připravené se vrátit a pokusit se apollo znovu rozjet, protože by to byla škoda to tu nechat celé postupně chátrat.
• jako první změnu jsem vytvořila nový design. uznejte - na ten předtím už se ani nedalo dívat. doufám že se vám bude líbit a vydržíte s ním zase nějakých pár měsíců. další, méně zajímavou novinkou je, že budeme s vevej promazávat členy, kteří se tu ani jednou neobjevily. chápeme, že o prázdninách nemáte čas se starat, ale upřímně, kdo si párkrát k tomu počítači o prázdninách nesedl a nenašel volných 20 minut na to, aby se postaral o své koňské miláčky? plánujeme hodit pár nových koní do aukcí a promažeme prodejnu, jelikož 130 klisen na prodej je už trochu moc.
• znovu vás prosíme, starejte se o koně!! jinak to tady prostě nejde ;)
• můžete nám do komentářů napsat, co byste na apollu chtěli vidět do budoucnosta. za každý inteligentní nápad jsme vděční.
• sama za sebe bych chtěla apollu a we.ew poděkovat, že už celý jeden rok můžu být adminem této báječné stáje ;D
verunka.7

prázdninové Apollo ;)

5. července 2011 v 18:29 | we.ew
dew amore
koník, který se objeví v klubové stáji
po dlouhé době vás zdravím, milé dámy... snad se všem daří dobře a užíváte prázdniny ;) jsem tu s malými novinkami, tak je prosím přelouskejte, ať jste v obraze ;)
• zítra, 6.7, odjíždíme s pár členkami na dovolenou do španělských končin. chystáme se tu pro vás sehnat něco málo koní do prodejen. tudíž snad i ten, kdo s námi nemá možnost cestovat, si pak přijde na své ;) všechny potřebné informace o dovolené se dozvíte ZDE - mám tři volná místa, kdyby si to ještě někdo rozmyslel..
• během dneška přicestovala klisnička penelope JL avalon, kterou máte možnost získat v novém díle akce TRÉNUJEME. skočte po ní, dokud můžete ;)
• verunka se nám postarala o nové vzhledy klubových kotců a pelechů
• anet usilovně maká na nových rozpisech odkoupených koní - teď budou zařazeni v rubrice, aby se s nimi následně snadněji manipulovalo - hurá!
• we.ew překopala všechny ikonky do nového vzhledu. zhlédnout je můžete jmenovitě v rubrikách apolla 13, akcích, nově jsou zhotoveny pelechy, kotce a plně roztříděná je i prodejna a její podrubriky. trvalo to a byla to drbačka, ale máme to zkrku
• během následujících prázdninových dnů projdeme starání za poslední dva měsíce. počítám s pár vyhazovy, tak snad to nebude nic morbidního...
• nově budou přibývat kluboví koně a pár zásilek čekejte v aukcích. rozvrhla jsem adminkám měsíční práci, tak snad to k něčemu bude :D
• upozorňuji, že během těchto prázdnin je výhradně nutné, abyjste se o svého koně postarali nejméně JEDNOU! chápu, že času asi není moc a zájmy jsou jinde, ale přece jen... ta hodina v sedle vás nezabije, no ne? :)
we.ew

layout a novinky :)

29. března 2011 v 0:12 | vevejunka

Jak jste si stačili všimnout, Apollo změnilo vzhled.
Layout jsem dělala já.. mě osobně se nelíbí, ale we.ew řekla ať ho sem dám tak jsem ho tu dala :)
Další změnou je vnitřní rekonstrukce, kterou dělá we :) jedná se o změnu ikonek a předělávání starých članků :) zatím kompletní předělávkou prošla klubová stáj a rozcestník stáje.. :)
Já teď ve volném čase projíždím odkoupené koně.. projíždím to, a když koník už nikde neexistuje tak jej hodím do prodejny, tak se sem tam koukněte :)
No nevím co dál napsat koukám se na seriáln 'zběratelé kostí'
pěkný zbytek úterý přeje..
..vevejunka<-munnings-> klubový koník který k nám co nevidět dorazí :)

pár novinek...

6. února 2011 v 1:48 | vevejunka


ahojky, ano už zase se ozývám :D
a to kvůli několika důvodům :))

1. chtěla jsem vám říct, že všichni kteří jste si napsali o více než jednoho koně z prodejny za den, tak Vaše komentáře budou smazány, a to z důvodu, aby zůstalo něco i ostatním, nemůžete prostě vykoupit 3/4 koní z prodejny jední vrzem.

2. možná jste si všimli možná ne, ale naše pomocnice Klaris odstoupilaa je už zde pouze jako členka.Ovšem, nyní je pomocnicí na vs Kamey :))
,,Klaris, ať se ti na Kamey líbí" :))

3. možná si myslíte že se tu nic neděje, ale právě probíhá přeměna profílů, jak koní tak členů, takže prosím chvíli strpení.. :))

4. proběhlo promazání klubovny. bude nábor členů, jen co se dodělají nějaký ty věci :))

5. mé novinky.. a to že si dávám dokupy VIPku a na závodišti plánuji nějaký ten dostih a parkur :))

Jestli budete mít žádost, kterou budete chtít co nejdříve vyřídit, ozvěte se mi na icq(497-853-852) :))

Krásný zbytek neděle přeje
Vaše vevejunka

nová výpomoc se hlásí :))

29. ledna 2011 v 2:36 | vevejunka

ahojky, jak už jste si určitě všimli titulku je na apollu nová výpomoc.. a to jsem já.. vevejunka.. :)) jsem velice ráda, že mám tuhle skvělou možnost být pomocným adminem na téhle skvělé stáji :)) a moc bych chtěla poděkovat we.ew která mi to umožnila ♥
ale teď už k mé práci
pomalu jsem začala měnit koníkům staré profily na nové. možná se to nezdá, ale je to vcelku makačka :D. jakmile budou vyměněny všechny profily začnu přidávat koníky do prodejny a jedním z nich bude tenhle(na levo) úžasný arabský hřebeček jménem awwali.
menší upozornění k prodeji koní které dám do prodejny já
koně NEbudou prodáni do stáje kalimero!!!
jelikož skupuje všechy nejpěknější koně, a chci aby zde zůstalo něco i našim členům.
dále.. na mém závodišti All for One se plánuje velký reiningový šampionát o titul.. ikonka na závod se pak oběví v menu :))

no tak to tedy bude zřejmě vše.. krásný zbytek soboty přeje
Vaše vevejunka ♥

rezavá polská zásilka

24. ledna 2011 v 1:18 | we.ew
www.vs-apollo.blog.cz

tristan del juncal
v majetku › we.ew
po dlouhé době se opět hlásím do služby. času moc není, ale budu se teď snažit vám vše vynahradit v co nejkratší době :)
chystá se velká spousta nových věcí, které prozatím necháme jako překvapení. v novém roce se nám snad povede stejně dobře, či snad lépe, jako v roce starém...
momentálně jsem tu, abych vám oznámila, že přibližně před hodinkou k nám dorazil první dostavník se sportovními koníky z polska. byli vyhlédlí už velmi, velmi dlouho, tak doufám, že se jich tu někdo ujme :). v brzké době se jich tu objeví nejspíše mnohem víc, tak se těšte :)
dnešním dnem taky přibyli dva koníci do aukce. oba jsou to zástupci nejstaršího plemene - arabského plnokrevníka. když už budete v aukční místnosti - co třeba nahlédnout i na starší příspěvky? myslím si, že by se někomu z vás mohla zalíbit i naše "starší" nabídka ;)
velkou změnou... tedy nejvíce viditelnou... je také layout. jelikož padající sníh mi šel lehce na nervy, včera mi to nedalo a chvíli jsem si hrála. bohužel z toho vylezla tahle hrůzostrašná cosi. no budeme doufat, že to přežijete do doby, než se nademnou někdo slituje a vytvoří nám kabát nový :)... dobrou noc vážení, přeji příjemný pracovní týden! mějte se ;)
we.ew

přijďte si s námi užít vyjížďku!

28. prosince 2010 v 13:44 | we.ew

www.vs-apollo.blog.cz

freedom call
koník, který se objeví v klubové stáji
dobré odpoledne dámy...
chci vám jen sdělit, že DNES, 21*45 SE USKUTEČNÍ OFICIÁLNÍ NOČNÍ VYJÍŽĎKA, kterou povede slečna klaris... pro změnu :)
bude ideální vzít koníka s klidnější povahou, ovšem se zásobou energie. trasa totiž nejspíš nebude zrovna procházkou po parku... 
a jelikož vyjížďka je vyhlášena oficiálně, budu samozřejmě rozdávat i malé ceny ;)
těšíme se na všechny účastníky - snad se sejdeme v hojném počtu :)

takže - 21*45 - TADY

prozatím bye ♥
we.ew
 
 

Reklama